Vodomeračská 1 040 11 Košice
+421 903 307 147
vapeco@vapeco.sk email

O NÁS

Domov / O nás

Spoľahliví ľudia, seriózny prístup, profesionálne riešenia, vysoko kvalifikovaný a certifikovaný manažment, individuálne nasadenie, špičkové produkty: to je niekoľko citovaných slov od našich dlhoročných obchodných partnerov.

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, avšak s dlhoročnými skúsenosťami a znalosťami, širokým spektrom vysoko kvalitných produktov od medzinárodných koncernov s výrobou a vývojom náterových hmôt a aplikačnej techniky.

Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti povrchových úprav a aplikácie farieb, ktoré pretavujeme do denno dennej práce pre Vás, našich a budúcich obchodných partnerov.

Návrhy a dimenzácie náterových systémov, služby certifikovaného korozného inžiniera, predaj a distribúcia priemyselných farieb, protipožiarnych náterových systémov, interierových/ dizajnových / fasádnych farieb a stierok, aplikačnej striekacej techniky pre priemysel a stavebníctvo, aplikácia náterovych hmôt na akékoľvek povrchy.

Vyššie uvedené informácie sa stotožňujú s DNA vedenia spoločnosti, u ktorého je vždy na prvom mieste pro zákaznícky prístup.