Vodomeračská 1 040 11 Košice
+421 903 307 147 Kontakt
vapeco@vapeco.sk email

Dizajnové / interiérové / fasádne farby – ZERO

Domov / Dizajnové / interiérové / fasádne farby – ZERO


PENETRAČNÉ NÁTERY


 

Haftgrund WP

Biela ekonomická základná náterová hmota nahradzujúca penetračný a prvý náter s veľmi vysokou výdatnosťou, ideálna na sadrokartón, sádrové omietky, stierky a štuky. Zbavuje problémov so zobrazovaním špár po tmelení.

 

Select Grundierenkonzentrat S

Základná transparentná koncentrovaná hĺbková penetrácia.

 


FASÁDNE NÁTERY


 

ROBUST

Silikónom zosilnená fasádna farba, vysoko paropriepustná, odpucudzujúca vodu, s vysokou ochranou proti UV žiareniu a aktívnymi zložkami proti zelenaniu fasád, veľmi vhodná na nové nátery fasád a renovačné nátery zatepľovacích systémov.

 

FYSSIL

Silikónom zosilnená fasádna farba, vysoko paropriepustná, odpucudzujúca vodu, s vynikajúcou čistiacou schopnosťou a ľahkou spracovateľnosťou.

 

FASSADE 95 Siliconharzfarbe

Silikónová fasádna farba, vysoko odolná poveternostným vplyvom, ideálna pre vysoko trvanlivé nátery s vynikajúcou čistiacou schopnosťou s pomocou dažďa. Vysoko paropriepustná ale nenasiakavá. So silnou ochranou proti UV žiareniu a aktívnymi zložkami proti zelenaniu fasád.

 

SOL SILIKATFARBE

Silikátová fasádna farba, vysoko paropriepustná, vhodná pre minerálne a renovačné nátery starých disperzných farieb.

 

RENOTOP HOUSEPAINT

Špičková elastická multifunkčná náterová hmota odolná alkalite, s obsahom fungicídnych a algicídnych prísad s vynikajúcim pomerom cena / výkon. Ideálna pre prekrytie drobných mikrotrhlín. Pre vysoko odolné nátery omietok, rozmerovo nestáleho dreva, pozinku, betónu, vláknocementu, kameniva, neželezných kovov, tvrdého PVC, debnenia, zatepľovacích systémov a renovačných náterov podobetónu.

 


INTERIÉROVÉ NÁTERY


 

SELECT DECKE WAND LF – umývateľná matná interiérová farba

 

TEAM 100 LF – umývateľná vysokokvalitná matná interiérová farba

 

WANDMATT ES SLF – špičková umývateľná matná jednovrstvová interiérová farba TUV certifikát

 

Q4 MATT FINISH – špičková umývateľná matná jednovrstvová ľahko čistiteľná interiérová farba na extra hladké povrchy

 

HEALTHTEC PREMIUM – antibakteriálna vysokokvalitná umývateľná matná interiérová farba

 


DEKORAČNÉ / DIZAJNOVÉ NÁTERY


 

MAGIC TOUCH – vysoko odolná dekoratívna stierkovacia hmota so zamatovo metalickým efektom pre konečnú povrchovú úpravu stien a interiéri a exteriéri. Vo vybraných odtieňoch pre autentický vzhľad betónu, bridlice, benátskeho štuku, kameňa, hliníku, rezaného kovu atď... Veľmi ľahké spracovanie pomocou nerezového hladítka alebo špachtle.

 

MAGIC TOUCH MAT - vysoko odolná dekoratívna stierkovacia hmota s hlboko matným efektom pre konečnú povrchovú úpravu stien a interiéri a exteriéri. Vo vybraných odtieňoch pre autentický vzhľad betónu, bridlice, benátskeho štuku, kameňa, hliníku, rezaného kovu atď... Veľmi ľahké spracovanie pomocou nerezového hladítka alebo špachtle.

 

MAGIC TOUCH PEARL - vysoko odolná dekoratívna stierkovacia hmota so zamotovo perleťovým efektom pre konečnú povrchovú úpravu stien a interiéri a exteriéri. Vo vybraných odtieňoch pre autentický vzhľad betónu, bridlice, benátskeho štuku, kameňa, hliníku, rezaného kovu atď... Veľmi ľahké spracovanie pomocou nerezového hladítka alebo špachtle.

 

MAGIC TOUCH GOLD - vysoko odolná dekoratívna stierkovacia hmota so zamotovo zlatým efektom pre konečnú povrchovú úpravu stien a interiéri a exteriéri. Vo vybraných odtieňoch pre autentický vzhľad betónu, bridlice, benátskeho štuku, kameňa, hliníku, rezaného kovu atď... Veľmi ľahké spracovanie pomocou nerezového hladítka alebo špachtle.